İptal ve İade Şartları

DestanNet markası ve destannet.com.tr DestanNet Telekomünikasyon İletişim San. Tic. Ltd. Şti.'ye aittir.

DestanNet olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve hızlı hizmeti sizlere sunmayı amaçlamaktayız.

İade şartları

DestanNet den aldığınız ürün ve hizmetleri 7 iş günü içerisinde koşulsuz olarak iade edebilirsiniz.

Koşulsuz iade şartı iadesi mümkün olmayan hizmetler ve müşteri tarafından deforme edilmiş ürünler için geçerli değildir.

Hizmetlerde iade süresi her faturalama dönemi için ayrı ayrı geçerli değildir. İade süresinde hizmetin başlangıç tarihi esas alınır.

Online olarak yapılan ödemelerin iptal/iade işleminin yapılması durumunda iade işlemi süresi içerisinde yapılmış ise müşteri tarafından kullanılmış olan kredi/banka/ödeme kartına yapılır. Banka tarafından tanınan iade süresini aşmış işlemlerde iade makbuz düzenlenerek nakit olarak veya banka havalesi ile yapılır. İadenin hangi yöntemle yapılacağı DestanNet'in tasarrufundadır.

İade işlemleri mümkün olan en kısa sürede yapılır. Yapılan iadeler genel olarak bir sonraki iş gününde müşterilerimizin kartlarına yansımış olur. Fakat bankaların hizmet şartları veya işlem süreçleri farklılık gösterebildiğinden dolayı kredi/banka veya ödeme kartlarına yapılan iadelerin kartınıza yansıması 1 ile 10 iş günü arasında zaman alabilir

Garanti şartları

Müşterilerimizin DestanNet'ten satın almış veya temin etmiş olduğu ürünlerin garantisinden ilgili üretici/ihatalcı v.s. firmalar sorumludur. DestanNet ilgili firmaların bilgilerini müşterilerine sunar ve bu firmalarla irtibat kurar. Firmaların talep edeceği nakliye ve onarım ücretlerini müşteri ödemek ile mesuldür. Bu konulardaki anlaşmazlıkların hızlıca çözülmesi ve aşılması için müşterilerimizin ilgili firmalarla bizzat irtibat kurmaları gerekmektedir.


Hızlı Başvuru
Copyright © 2022 Tüm hakları saklıdır.