Gizlilik ve Güvenlik Politikası

DestanNet Telekomünikasyon İletişim San. Tic. Ltd. Şti. olarak, kullanıcılarımızın hizmetlerimizden güvenli ve eksiksiz şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla sitemizi kullanan müşterilerimizin gizliliğini korumak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda, Gizlilik Politikası (“Politika”), müşterilerimizin kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ile tamamen uyumlu bir şekilde işlenmesi ve kullanıcılarımızı bu bağlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.

Sitemizi ziyaret eden tüm misafirlerimizin bilgi güvenliğini sağlamak bizim için çok önemli.

Müşterilerimize ait hiçbir veri web sitemiz üzerinden kayıt edilmez, hiçbir şekilde hiçkimseyle hiçbir platform aracılığıyla paylaşılmaz.

Web sitemiz üzerinden isim, soyisim, iletişim bilgileriniz (gsm numarası/e-posta), doğum tarihi bilgilerinizi kullanarak DestanNet ile iletişime geçmek ya da yeni bir abonelik başvurusu yapmak için verdiğiniz kişisel bilgileriniz DestanNet tarafından özenle korunur.

DestanNet olarak müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede sağlamayı amaçladığımızdan dolayı Online ödeme yapan müşterilerimizin kredi kartı bilgileri yasal olarak tutulması zorunlu olan ödeme bilgileri dışında hiçbir şekilde kayıt edilmez. bu bilgiler DestanNet çalışanları veya üçüncü şahızlar tarafından görülmemektedir.

DestanNet web sitesi üzerinden online ödeme yapmak geleneksel ödeme yöntemlerinden çok daha güvenlidir.

Güvenliğinizi sağlamak için web sitemiz 256 bit SSL şifreleme teknolojisi kullanılarak haberleşme sağlanmaktadır.

Bilgi güvenliğinizi korumak amacıyla Web sitemizde ve/veya Online İşlem Merkezinde kullandığınız kullanıcı adı ve şifrenizi güvenliğiniz için hiçkimse ile paylaşmamanızı ve kolayca ulaşılabilecek, güvenliği bulunmayan hiçbir yere not etmemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Web sitemizde DestanNet tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine ulaşabileceğiniz linkler bulunabilir. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtir, ziyaret ettiğiniz tüm web sitelerinin gizlilik ve güvenlik politikalarını incelemenizi tavsiye ederiz.

DestanNet, Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zaman değiştirebilir. Güncel Politika web sitemizde veya mobil uygulamamızda yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.


Hızlı Başvuru
Copyright © 2022 Tüm hakları saklıdır.